Ansatte

Administrasjon

Barnehagegården AS

Stilling: Annet
postkasse@barnehagegarden.no

Line Cecilie Grefslie

Stilling: Daglig leder
413 52 025
line@barnehagegarden.no

Line har et administrativt og økonomisk ansvar i barnehagen og er en av 4 eiere

Mari Hornseth

Stilling: Styrer

Mari jobber som 50% styrer og 50% avdelingsleder

Hane Pane

Nina M. H. Holmedal

Stilling: Assistent
nina@barnehagegarden.no

Nina er ansatt som 100% assistent i barnehagen, og vil i løpet av kort tid være utdannet barne-og ungdomsfagarbeider.

Aase Killingmo

Stilling: Assistent
aase@barnehagegarden.no

Aase har 60% assistentstilling, og er også en av 4 eiere i barnehagen.

Trude Melby

Stilling: Assistent
trude@barnehagegarden.no

Svangerskapspermisjon i perioden 22/9-15 - 5/10-16

Mari Hornseth

Stilling: Styrer

Mari jobber som 50% styrer og 50% avdelingsleder

Nikoline Fosskaug

Stilling: Pedagogisk leder
979 66 512
nikoline@barnehagegarden.no

Nikoline er utdannet førskolelærer og er pedagogisk leder på Hane Pane.

Cecilie Lundberg

Stilling: Lærling
cecilie@barnehagegarden.no

Høne Pøne

Inger Lise Joten

Stilling: Avdelingsleder

Inger Lise er avdelingsleder på Høne Pøne, og har mange års erfaring fra barnehage.

Anne Britt Johnsen

Stilling: Assistent

Anne Britt jobber i en 100% assistentstilling, og vil rett over nyttår være ferdig med barne-og ungdomsfagutdannelsen sin.

Nikoline Fosskaug

Stilling: Pedagogisk leder
979 66 512
nikoline@barnehagegarden.no

Nikoline er utdannet førskolelærer og er pedagogisk leder på Hane Pane.

Martine Vilbo

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
486 08 561
martine@barnehagegarden.no

Martine har lang fartstid som barne-og ungdomsfagarbeider, og jobber i en 100% stilling på Høne Pøne.

Superdupergjengen

Andre ansatte