Ansatte

Administrasjon

Barnehagegården AS

Stilling: Annet
postkasse@barnehagegarden.no

Line Cecilie Grefslie

Stilling: Daglig leder
413 52 025
line@barnehagegarden.no

Line har et administrativt og økonomisk ansvar i barnehagen og er en av 4 eiere

Mari Hornseth

Stilling: Styrer

Mari jobber som 50% styrer og 50% avdelingsleder

Demo

Hane Pane

Nina M. H. Holmedal

Stilling: Assistent
nina@barnehagegarden.no

Nina er ansatt som 100% barne-og ungdomsarbeider i barnehagen.

Mari Hornseth

Stilling: Styrer

Mari jobber som 50% styrer og 50% avdelingsleder

Nikoline Fosskaug

Stilling: Pedagogisk leder
979 66 512
nikoline@barnehagegarden.no

Nikoline er utdannet førskolelærer og er pedagogisk leder i Barnehagegården. Nikoline er for tiden i permisjon, og kommer tilbake først noen uker i april, og skal etter planen være tilbake i barnehagen i november 2018.

Trude Melby

Stilling: Fagarbeider
trude@barnehagegarden.no

Cecilie Lundberg

Stilling: Lærling
cecilie@barnehagegarden.no

Høne Pøne

Inger Lise Joten

Stilling: Avdelingsleder

Inger Lise er avdelingsleder på Høne Pøne, og har mange års erfaring fra barnehage.

Nikoline Fosskaug

Stilling: Pedagogisk leder
979 66 512
nikoline@barnehagegarden.no

Nikoline er utdannet førskolelærer og er pedagogisk leder i Barnehagegården. Nikoline er for tiden i permisjon, og kommer tilbake først noen uker i april, og skal etter planen være tilbake i barnehagen i november 2018.

Martine Vilbo

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
486 08 561
martine@barnehagegarden.no

Martine har lang fartstid som barne-og ungdomsfagarbeider, og jobber i en 100% stilling på Høne Pøne.

Anne Britt Johnsen

Stilling: Fagarbeider

Anne Britt jobber i en 100% fagarbeiderstilling. Hun tok fagprøven i februar 2017, og jobber til vanlig med de yngste barna i barnehagen.

Superdupergjengen

Andre ansatte